Lamekatused

Lamekatuste puhul kasutame oma projektides ISO 9001 kvaliteedistandardit omavaid APP ja SBS bituumenil baseeruvaid rullmaterjale mille valmistamisel on arvestatud Põhjamaade ilmastikuolusid.

Materjalivalik sisaldab materjale tuntud tootjatehastelt Saksast, Hollandist, Leedust ja Soomest

Materjali paigaldamisel kasutatakse kas gaasikeevitus- või külmliimimismeetodit, milledest viimane tagab ohutuse tuleohtlikus keskkonnas.

Bituumenrullmaterjale on võimalik paigaldada vanale bituumenkattele, müüritistele, betoon- ja tsementpindadele, puitalusele ja mineraalvillast isolatsiooniplaatidele.

lamekatus

Uutele ja lisasoojustust vajavatele katustele soovitame spetsiaalsete tüüblitega katuslaele kinnitatavat kahekihilist soojustust, mille pealiskihiks on koormusttaluv tuulutussoontega mineraalvillplaat, aluskihiks polüstürool või mineraalvill, mille paksuse määrame igale konkreetsele katusele vastavalt soojapidavusarvutusele.

Tihti on probleemiks hallituse teke viimase korruse laenurkades, millest vabanemiseks sageli ei piisa ainult katuslae soojustamisest. Meil on olemas lahendus! Soojustame parapeti koos selle välisküljega kuni viimase korruse akendeni. Näited on KÜ Mustamäe 137 ( sisemise äravooluga katus ) , KÜ Sütiste tee 26 ( välimise äravooluga katus ).

Ettevalmistustööde käigus on võimalik teostada veel järgmisi töid:

vanade katuseplekkide ja äravoolusüsteemide eemaldamine ja asendamine uutega.

ventilatsioonikorstnate taastamine.

amortiseerunud katuse aluskonstruktsiooni ja räästa või parapeti taastamine.

suure võimsusega gaasipõletite ja hea külmapainduvusega SBS-rullmaterjalide kasutamine annab meile võimaluse katta katuseid ka talvel.

Meie poolt tehtud katusele garantii kuni 10 aastat!

Kontakt

Tallinn: +372 5349 8310
Pärnu: +372 518 7370
E-post: info@katusetark.ee
Nurme 5, Pärnu 80033, Pärnumaa, Eesti
Parim sinu katusele!
Image
Image